Pimapen Sistemleri

Pimapen pvc doğrama sistemleri  günümüzde yaygınlaşmasının en önemli sebeplerinden biri ahşap doğramaya göre daha az bakım istemesi, ısı, ses ve su yalıtımı bakımından daha güçlü olmasındandır.  Ayrıca estetik açıdan tüm ahşap modellerin desenleri verilebildiği için pimapen pencere ve kapı sistemleri artık evimizin pencerelerinde yerini almaktadır. Pimapen modellerinin bu kadar gelişmiş olması ve pimapen fiyatlarının uygunluğu montajının kolay olması müşterilerimizin tercih sebepleri arasındadır.

Pimapen Fiyatları

Pimapen fiyatları, evinizin pencere ve kapı sayısına göre değişebilen sabit bir fiyata sahip bir ürün değildir. Örneğin bir pencere veya bir kapı fiyatı her zaman pahalıya mal olur. Nedeni fiyatlandırmanın içine montaj ve işçiliğin eklenmesinden kaynaklanır. Bir evi tüm pimapenlerini değiştirmek elbette daha ekonomik olacaktır. Sebebi montaj ve işçilik hepsini kapsadığı için bir tanesi değiştirmek her zaman için avantajlı değildir.

Pimapen Fiyatları Nasıl Hesaplanır.

Alınan ölçüleri fiyatlandırmak ve m.tül miktarını hasaplamak için program kullanır. Program pimapen pencerelerinizin camlarını, kullanılacak yardımcı malzemeleri, mermerlerin hepsini kapsayarak fiyatlandırır. İçeriğinde istediğiniz özellikler, renkler, açılım sistemleri eklenebilir, resimlerini çizerek şeklini gösterir.

Evimin Pimapenlerinin Fiyatı Ne Kadar Tutar Nasıl Öğrenebilirim?

Evinizin pencere ve kapılarını metre yardımı ile enini ve boyunu ölçün, ( net ölçülerin olması gerekmez ölçülerinizde 1 yada 5 cm hata olması fiyatları çok etkilememektedir.) Bir kağıda yazın, istediğiniz özelliklerini belirtin, daha sonra bizleri arayın ölçülerinizi telefon ile veya e-mail yoluyla gönderebilirsiniz. Danışmanlarımız siz gönderdikten sonra en geç 30 dakika ile 1 saat arasında geri dönüş yaparak pimapenlerinizi fiyatlandırılmış olarak ister teklif yoluyla veya telefon araçılığı ile sizleri bilgilendirecektir.

Ölçülerini alma ve özelliklerini belirtme noktasında müşteri hizmetlerimizi arayıp teknik destek alarak ölçülerinizi almanızda sizlere yardımcı olacaklardır.

Pimapen Modelleri

Pimapen Modelleri bir çok kategoriye ayrılmaktadır. Günümüzde yapıların yeni tasarımlarla inşa edilmesi ve görsellik ön planda tutularak dizayn edilmektedir. Pimapen kendi içinde ürünlerini değiştirerek ve yeni teknolojiye ayak uydurarak sektörde en yeni modelleri tüketiciye sunmaya devam etmektedir.

İlk pimapen ürünleri çıkmaya başladığında sadece açılan düz yapıda bir sistemdi. O günlerin şartlarına uyum sağlayan ve aynı zamanda yeterli gelen bir üründü. Günümüz ise artık hem tüketicinin bilinçlenmesi ve teknolojinin gelişmesiyle eski moda pimapenler bu konuda yetersiz kaldı. Artık daha güçlü, dayanıklı, ısı ve ses yalıtımına göre dizany edilen pimapen modelleri bu alanda daha da gelişerek özel ürünlerini piyasa sürdü.

Pimapen Modelleri ve Çeşitleri

Pimapen Çeşitlerimiz elbette sitemizde bu konuda bir çok ürün ile ilgili bilgilere yer verdik ama kısaca buruda değinmek gerekirse, Volkswagen sistemli pencere kapı ürünlerinde tutun özel renkli modeller, alüminyum giydirmeli profil sistemleri, özel tasarımlı kapı sistemleri ( akordiyon kapı, katlanan kapı, dallas kapı, çift kanatlı modeller, Wc kapıları, Hbs özel sürgülü kapı ve pencere sistemleri, dekoratif ısıcam modelleri ) gibi bir çok ürünle hizmet vermekteyiz.

Neden Herkes PVC Doğrama Yerine Pimapen Diyor.

Nedeni basit, bir markanın bu kadar yer alması vermiş olduğu hizmet kalitesinin bir göstergesidir. Hiç bir zaman ürünlerinin kalitesinden, üretimindeki ve montajındaki kullandığı ekipman kalitesinden ödün vermeden çalışan profesyonel bir ekiple çalışmasından kaynaklanmaktadır. Piyasada bir çok plastik pencere ve kapı sistemleri üreten firma bulunmasına rağmen pimapen artık sizlerin bizleri ne kadar benimsediğinizi ve sizleri ne kadar çok mutlu ettiğimizin bir göstergesidir.

Pimapen Bayileri

Pimapen bayisi olarak tüm İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Aşağıdaki tüm bölgelere ücretsiz keşif imkanı sunmaktayız. Pimapen bayisi olarak her ilçe ve semtte ayrı ayrı pimapen bayilerimiz bulunmamaktadır. Tek merkez üzerinden hizmet veririz. Merkezimizle muhattap olur ve tüm işleriniz merkezimizin kontrolünde yapılır.

Hangi ilçe veya semtte olursanız olun bizi aramanız yeterli bölgenize en yakın pimapen ekibimizi yönledirerek keşif, ölçülendirme ve fiyatlandırma işlemlerinizin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlarız.