Samandıra Tadilat

Samandıra tadilat tüm ustaları bünyesinde barındırır. Günümüzde tadilat işi herkesin korkulu rüyasıdır. Ayrı ayrı ustaları bulmak, onları organize etmek yıpratıcı olduğu kadar da yorucu ve stresli bir süreçtir.

Ev veya işyeri tadilatında stresli olan kısım, tüm ustaları koordineli ve birbirleri ile uyumlu çalışmalarını sağlamaktır. Her bir ustaya işin nasıl olacağını, bir sonraki işin ne şekilde olacağını anlatmanız ve süreci devamlı kontrol altında tutmanız sizi epey strese sokacaktır.

komple-ev-tadilati

Tadilat işlerinde uyumlu ve birbirini takip ederek çalışma çok önemlidir. Bir sonraki aşamayı belirleyip o aşamalara göre temellerini atmak ve alt yapısını kurmak tadilatın bel kemiğini oluşturmaktadır. Eğer bu konularda bilgi sahibi değilseniz tadilatınız tam bir kâbusa dönecektir.

Samandıra tadilat tüm bu işleri sizin adınıza yapar.

tadilat-firmalari

Dekofuar Dekorasyon Samandıra bölgesinde tamda sizin aradığınız hizmeti vermektedir. Tüm ustaları kendi bünyesinde barındırarak sizi ayrı ayrı ustalarla uğraşmaktan kurtarır.

tadilat-tamiratTadilat işini koordine edecek bir dekoratör atanarak tek bir kişiyle muhatap olursunuz. Tüm tadilat aşamalarını sizin adınıza organize eder. Tadilat ile ilgili sizi her aşamada bilgilendirir, işin hangi aşamada olduğunu ve ne zaman biteceğini, tadilat sırasında yapılan değişiklikler hakkında sizi bilgilendirir. Değişiklik yapmak istediğinizde veya problem gördüğünüzde ustalarla değil dekoratörümüzle iletişime geçerek çözersiniz.

Samandıra Dekofuar dekorasyon ve tadilatın size avantajları nelerdir.

  1. Evinizde yaptıracağınız her iş için ayrı ayrı ustalarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.
  2. Dekoratörlerimiz gözetiminde işleriniz eksiksiz ve hızlı ilerler.
  3. Bir kişiyle muhatap olup dekoratör desteğimizden faydalanabilirsiniz.
  4. Evinizin tadilatı tek elden yapılacağı için daha uygun fiyatlara evinizi dekore ettirebilirsiniz.
  5. Tasarım aşamasında dekoratörümüzün size sunacağı modellerle evinizi daha kullanışlı ve daha güzel hale getirebilirsiniz.
  6. Kolaylıkla evinizin tadilat aşamalarını takip edebilir; dekoratörümüzden bilgi alabilirsiniz.
  7. Evinizin tadilatı yapılırken ustalar kendi bünyemizde olduğu için belirli düzen ve hiyerarşi içinde yapılır. Karışıklık olmaz.
  8. Tadilat sonrası çıkabilecek arızalar için garanti süresince Teknik Servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
  9. Birçok üründe üretici firma olmamız sebebiyle uygun fiyat avantajlarından faydalanırsınız.
  10. Güvenilir ve kaliteli markaları evin tadilatı için kullanmaktayız.