Isıcamlı Katlanır Cam Balkon

Isıcamlı cam balkon, hem görsellik hem de fonksiyon açısından standart katlanır cam balkon modellerinden ayrılarak, balkonu evin kış aylarında sıcak, yaz aylarında serin tutarak kullanışlı bir oda haline getiriyor.

Katlanır ısıcamlı balkon sistemleri, tekcamlı modellere göre, 5 kat daha iyi yalıtım sağlar. Isıcamlı balkon kapama sistemi, sanılanın aksine, sizi soğuktan korumakla kalmayıp, uygun cam tercihi ile yazları da serin balkon imkanı sunuyor. Isıcamlı cam balkon kapama modelleri ile 2 ay gibi sınırlı bölgelerde balkon keyfini hangi şartlar olursa olsun, dört mevsim yaşamınıza imkan tanıyor.

Isıcamlı cam balkon modelleri ulaşılabilmiş en üst düzey cam balkon ısı yalıtımını müşterilerine sunuyor. Cam balkonda ısı yalıtımının artırılması mıknatıslı conta, özel ayarlanabilir uzunluktaki kıl fırça ve EPDM conta sistemi ile birlikte kullanılmasının yanı sıra, bugüne kadar yaşanan tüm arızalara çözüm olarak üretilen sistem, pratik ve konforlu bir şekilde, çok uzun yıllar teknik servis istemeden çalışabilmesi için geliştirilmiştir.

Katlanır Cam Balkon

Katlanır cam balkon sistemleri konusunda profesyonel hizmet alabileceğiniz Kartal katlanir cam balkon firmamız önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile her zaman en kaliteli ürün desteğini sunmaktadır.

Katlanır cam balkonu hep isminde olduğu gibi balkon kapama sistemi gibi düşünerek hayallerimizi kısıtlarız. Katlanır cam balkon modelleri sadece balkonları kapatmakta değil bir çok alanda kullanılabilen geniş ürün yelpazesine sahip bir sistemdir. Katlanır cam kapama sistemleri sadece katlanır olarak değil sürgülü, askılı, giyotin ve ısıcamlı olarak üretilerek tüm istek ve taleplere karşılık verebilir. Kartal katlanır cam balkon alanınıza uygun en iyi cam modelleri seçmenize yardımcı olur.

Sürgülü Cam Balkon

Sürgü cam balkon sistemleri diğer sistemlerin alternatiflerinden biri olup sistem yalıtımı sürme sistemlerinden daha fazla yalıtıma sahiptir. Kayar sistem altındaki raylar vasıtasıyla ve bu raylar üstünde yer alan camların yatay hareket doğrultusunda ilerlemesiyle balkon, iç mekânlarda daralmaya sebep vermemektedir.

Sürgülü cam balkon modelleri dar alanlarda kullanım kolaylığı sağlamasından dolayı tercih edilmektedir. Bir diğer alternatifi olan eşiksiz sürgü cam balkon sistemlerine nazaran biraz daha geniş alanlarda tercih edilmektedir. Cam balkon sistemleri her iki sistemde de profesyonel hizmet ve ürün garantisi sunmaktadır. Eşikli sürgülü cam balkon ray sistemleri,5 raydan oluşmaktadır. Buda size geniş bir çalışma alanı oluşturur. Sürme modellerde 5 camdan 10 cama kadar çalıştırılabilir.

Katlanır Camlı Kış Bahçesi

Kış bahçesi olarak bilinen ve genelde hep düşündüğümüz soğuk ve karlı havalarda manzaranın tadını çıkarabileçeğimiz sıcak bir mekan olarak algılarız. Ama kış bahçesi sistemleri sizi sadece soğuk havalardan değil güneşin yakıcı ve bunaltıcı ışıklarından da korur.

Teras Kapama

Teras bölümü evimizin aslında en özel bölümüdür. Günün tüm stresini ve yorgunluğunu attığımız ve kendimizi iyi hissettirmek için vakit geçirdiğimiz alanlardan biridir. Teras bölümünde en önemli kısım manzaranın kapanmaması ve manzaranın keyfini çıkarmaktır. Manzaranın kapanması için en uygun sistem katlanır cam balkon modelleridir. Güvenlikli cam sistemi ile hem soğuk, su ve kar gibi dış etkenlerden koruyarak terasın manzara keyfini çıkarmanıza imkan tanır.

Üstten Askılı Katlanır Cam

Askılı cam balkon sistemleri, cafe, mağaza, ofis bölme, toplantı odası, restaurant gibi alanlarda kullanılan eşiksiz, üstten askılı katlanabilen sistemdir.

Üstten askılı cam balkon sistemleri, iç mekan, mağaza, cafe, restaurant gibi mekanlarda estetik bir görünümü ile en çok tercih edilen modellerimiz arasındadır. Üstten askılı katlanır cam sistemlerinde yer ile teması olmadığından, ayrıca raylı bir düzeneğe ihtiyaçı yoktur. Üstten askılı katlanır cam balkon modelini kullanarak alanlarınızı ideal odalar haline getirmenizi sağlar.

Uygun Fiyatlar

DEKOFUAR tüm malzemeleri direkt fabrikasından temin eder. Tüm ustalar kendi bünyesinde çalışan personelidir.

Ödeme Kolaylığı

Her şeyden önce DEKOFUAR, size Cam Balkon Sistemlerini paket olarak sunar ve anahtar teslimdir. Bu paketler dâhilindeki ücretleri size taksitlendirme imkânı sunar.

Dekoratör Desteği

Size atadığımız uzman ekibimiz cam balkon uygulama boyunca tüm süreçte sizin yanınızda.

iphone 2

Tasarım ve Fikir Desteği

Uzman ekibimiz cam balkon modelini seçerken, sizlere yeni trendler hakkında fikirleri sunacaktır.

Uygulama ve Montaj

Ustalarımız, uzman ekibin gözetiminde uygulama gerçekleştirdiği için siz, ustalarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Zamanında Teslim

Cam Balkon ile ilgili size hangi tarih verilirse söylenen günde ve saatte işleriniz bitmiş şekilde eviniz teslim edilir.

DEKOFUAR Ekibi Yanınızda.

En İyisini & Beraber Seçelim.

Alanında uzman keşif ekibimizle, balkon veya mağalarınıza en uygun cam balkon sistemlerini seçmenizde yardımcı oluyor. Cam balkon yapılacak alanın büyüklüğü, yapısı kullanım amacına göre sizleri bilgilendiriyoruz.

Image
Tüm Projelerimiz İçin Tıklayın